RU

Тимошенко та Кірєєв влаштували півгодинні розборки в Печерському суді

26.08.2011, 11:28

Вимога Юлії Тимошенко допустити до неї медсестру, якій вона довіряє, переросла в тривалу суперечку із суддею Родіоном Кірєєвим.

На початку засідання Тимошенко заявила, що вона наполягає на тому, аби Кірєєв дозволив взяти кров на аналіз її медсестрі, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я не буду мати справу з тими консиліумами, які ви створюєте, я не хочу, щоб результати медичного дослідження з'являлися на телеканалах, заявах Адміністрації президента, на прес-конференціях прокурорів", - зазначила вона.

Тимошенко наголосила, що це її законне право.

"Ви зараз 11-й день не дозволяєте мені здати аналіз крові таким чином, щоб він був конфіденційним", - сказала вона. Кірєєв зазначив, що це питання буде розглянуто в порядку, передбаченому законом.

Адвокати декілька разів намагалися підтримати Тимошенко, аргументуючи її прохання. Суддя наголосив, що подібні неодноразові заяви сторони захисту спрямовані на затягування розгляду справи. Він зазначив, що може поставити питання про видалення адвокатів з процесу.

Тимошенко відповіла, що Кірєєв намагається залякати її та її захисників.

Кірєєв нагадав, що для Тимошенко був створений консиліум, до якого увійшли і лікарі, на яких наполягала Тимошенко. "Але їх не пустили! Мого лікаря і медсестру не допустили до огляду, не дали взяти аналізи, все, що вони могли, це оглянути візуально", - заперечила вона.

Кірєєв повторив, що це питання буде вирішено в установленому порядку, а зараз суд повернеться до вивчення матеріалів справи.

"Я не знаю, звідки у вас, такої молодої людини, стільки жорстокості", - ці слова Тимошенко вже звучали паралельно з тим, як Кірєєв читав справу.

Загалом, суперечка тривала більше півгодини.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини