RU

Тимошенко стверджує, що Ющенко відмовляє їй у зустрічах

07.10.2008, 13:36

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко неодноразово ініціювала зустріч із Президентом України Віктором Ющенком, однак він не бачить необхідності такої зустрічі. Про це прем'єр-міністр заявила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання ЛІГАБізнесІнформ.

"Я багато разів ініціювала таку зустріч, але, на жаль, Президент вважає, що таких зустрічей не повинно бути. І саме тому від мене зараз, після того, як наша фракція поставила 155 підписів, після того, як фракція підписала коаліційну угоду і виконала всі ультиматуми Президента без винятку, - після цього ми вже нічого не можемо зробити для того, щоб Президент дав команду частині своєї фракції створити коаліцію", - зокрема, наголосила глава українського уряду.

Нагадаємо, раніше Ю. Тимошенко заявила, що Президент України Ющенко забороняє депутатам від НУНС формувати коаліцію з БЮТ. За її інформацією, більшість депутатів фракції НУНС підтримують ідею поновлення коаліції демократичних сил. Як і раніше готовий до створення коаліції і Володимир Литвин. "Я вела досить ґрунтовні і серйозні перемовини з Блоком Литвина з Володимиром Михайловичем Литвином, який, якщо є бажання у Президента і у його команди, готовий увійти в демкоаліцію в посиленому варіанті. Сьогодні абсолютно точно, без будь-яких сумнівів, поновлення демократичної коаліції в посиленому складі в руках Президента країни. Він прямо забороняє своїй фракції створювати таку коаліцію. Вся відповідальність за нестворення коаліції в парламенті лягає безпосередньо на Президента країни, тому що всі інші згодні це зробити", - зазначила Ю. Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини