RU

Тимошенко стала п'ятою у газовому "саміті чотирьох"

16.01.2009, 17:17

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко бере участь у консультаціях української сторони з Президентом Словаччини Іваном Гашпаровичем, Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським і Прем'єр-міністром Молдови Зінаїдою Гречаною. Про це сьогодні повідомив журналістам заступник глави Секретаріату Президента Богдан Соколовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Б.Соколовський повідомив, що зараз тривають консультації Президента України з представниками низки європейських країн щодо вирішення газового конфлікту між Україною і Росією.

Нагадаємо, сьогодні у Києві проходять консультації, що отримали у пресі назву "саміту чотирьох". У переговорах, присвячених питанням енергетичної безпеки України, беруть участь представники Словаччини, Молдови і Польщі.

Раніше повідомлялося, що сьогодні у Києві може відбутися альтернативний газовий саміт. За даними низки засобів масової інформації, зокрема польських, ініціатором проведення заходу саме у столиці України виступила Польща.

Вчора Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв запропонував зібрати саміт глав держави і урядів, які отримують газ з Росії або є транзитними державами. Захід передбачається провести у Москві в суботу, 17 січня.

Online-конференція інтернет-аудиторії і експертного співтовариства "Газове протистояння" на порталі ЛІГA.net >>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини