RU

Тимошенко розповіла, навіщо прийшла у Генпрокуратуру

02.06.2011, 10:55
Тимошенко розповіла, навіщо прийшла у Генпрокуратуру - Фото
6b8ba56dc7f4ce40969d462eb4dcd23d.jpg

Тимошенко розповіла, навіщо прийшла у Генпрокуратуру
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) прийшла у головне слідче управління Генеральної прокуратури України, щоб вимагати відповіді генпрокурора Віктора Пшонки на її звернення щодо незаконності порушення кримінальних справ. Про це вона заявила перед входом у будівлю ГПУ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко нагадала, що 26 і 27 травня вона передала генпрокурору "спеціальні скарги" щодо незаконності порушення кримінальних справ. "Ми вважаємо, що справи грубо підроблені, сфальсифіковані, і ми хочемо зрозуміти – генеральний прокурор Пшонка знає про це чи не знає. У нас були такі випадки, коли генпрокурори, які потім вже ставали колишніми, коли їх питали, чому порушувалися закони, вони відповідали, що вони не знають і що все це робилося у них за спиною", - сказала вона.

За словами Тимошенко, ці звернення були спрямовані спеціально для того, щоб отримати відповідь особисто генерального прокурора з його підписом.

Тимошенко наголосила, що за статтею 235 Кримінально-процесуального кодексу генеральний прокурор зобов'язаний відповісти на таку скаргу протягом трьох днів. "Якщо сьогодні Пшонка знаходить час на каналі "Інтер" публічно звинувачувати мене в якихось порушеннях закону, то було б правильно, щоб генпрокурор сам не порушував закона, а якщо він сам порушує і протягом трьох діб не дає відповіді на мої скарги, це свідчить про те, що він насамперед є злочинцем. Тому сьогодні я прийшла у прокуратуру поставити ці питання і вимагати відповіді пана Пшонки на мої скарги", - наголосила вона.

Нагадаємо, вчора перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що проти екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко може бути порушена ще одна кримінальна справа.

"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини