RU

Тимошенко розповіла, "чиї руки" зруйнували коаліцію

08.09.2008, 14:07

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що демократичну коаліцію зруйнувала не "рука Кремля, а дві руки Президента". Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Тимошенко зазначила: "Я хочу наголосити, що не рука Кремля, а дві руки Президента (Віктора Ющенка - ред.) набирали вночі з другого на третє вересня телефони депутатів від "Нашої України" та "Народної самооборони" і примушували їх вийти з демократичної коаліції".

Ю. Тимошенко наполягає на тому, що з демократичної коаліції вийшла не її політична сила, а Президент та його команда. "Я сподіваюся, що вони наберуться мужності та повернуться в коаліцію, і всі кремлівські сценарії, як вони кажуть, просто розчиняться у просторі та часі. Тому що єдність демократичної коаліції, безумовно, - це шлях України, це її сьогоднішнє та майбутнє", - наголосила вона.

При цьому глава українського уряду нагадала, що "вже під час літніх канікул Тимошенко особисто та її уряд було звинувачено главою Секретаріату (Віктором Балогою - ред.) за підтримки Ющенка в національній зраді".

Нагадаємо, раніше Президент України заявив, що політичну кризу в Україні інспіровано Москвою. Говорячи про те, чи має він якісь підтвердження цьому припущенню, В. Ющенко сказав, що Прем'єр-міністр України проводила певні переговори із "закордонними силами". Розвал коаліції, на думку українського Президента, - це не результат суто української діяльності.

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини