RU

Тимошенко розбереться зі Стельмахом після виборів

15.09.2009, 14:18

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє після виборів змінити керівництво Національного банку. Про це вона заявила, презентуючи проект Держбюджету на 2010 рік.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, глава уряду вказала: "Після виборів 2010 року, президентських, у лютому, залишилися вже лічені місяці, які пролетять як одна хвилина, ми і за Бюджетним кодексом вето відкличемо, і бюджет приймемо і підпишемо, і країна почне логічно працювати на рівні Національного банку, оскільки, безумовно, буде змінено керівництво корінним чином".

За словами Прем'єра, "такої політики Національного банку, яка була весь 2009 рік, ніколи більше в країні не буде".

Також глава уряду вкотре висловила впевненість, що "буде прийнятий бюджет (на 2010 рік - ред.) або він не буде прийнятий, абсолютно законно і конституційно буде діяти постанова уряду", яка, на думку Ю.Тимошенко, "цілком і повністю" дотримує концепцію цього бюджету.

Нагадаємо, 14 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Державного бюджету на 2010 рік. Згідно із документом, видатки бюджету затверджено у сумі 324 млрд.грн., доходи - на рівні 285 млрд.грн., дефіцит - 46,7 млрд.грн. (3,97% ВВП), у тому числі загального фонду - 24,8 млрд.грн. і спеціального - 21,9 млрд.грн.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини