RU

Тимошенко: Родичі Януковича допомагають йому усувати конкурентів

22.12.2010, 13:50
Тимошенко: Родичі Януковича допомагають йому усувати конкурентів - Фото
50c752378f6d47aa52c7a37320cf30d3.jpg

Тимошенко: Родичі Януковича допомагають йому усувати конкурентів
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що за допомогою кримінальних справ влада вирішила прибрати свого головного конкурента на виборах. Про це вона заявила після завершення допиту в Слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.

"Сьогодні в Генеральній прокуратурі вирішили, що допитувати мене треба щодня, і щодня викликати у Генеральну прокуратуру з тим, щоб я не мала змоги виїхати у регіони до людей, щоб я не мала змоги спілкуватися з ними. І, власне, розуміти, в якому стані вони зараз живуть і допомагати", - наголосила Ю.Тимошенко, передає УНІАН.

За словами опозиціонера, нинішній владі необхідно прибрати будь-яку конкуренцію через прокуратуру. "Для цього у них все підготовлено повністю", - сказала вона, нагадавши, що ГПУ очолює "найближчий родич Президента", а найближчий родич Генпрокурора - рідний брат - є одним із керівників Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, який буде розглядати її справу.

"Власне, у них все є для того, щоб політичні репресії здійснювати бездоганно", - зазначила Ю.Тимошенко, додавши, що "у них всі ці плани не вийдуть, оскільки внаслідок повного провалу їхньої роботи сьогодні їхньою діяльністю не задоволена кожна людина".

Торкаючись безпосередньо теми сьогоднішнього допиту, вона повідомила, що цього разу практично ніяких слідчих дій з нею не проводили.

Водночас лідер "Батьківщини" помітила, що "Генпрокуратура ще збільшила слідчу групу, у них там вже десятки людей розслідували цю надуману за своїми обставинами справу про те, що я людям у кризу сплатила пенсії".

"Сьогодні вони також змінили підписку про невиїзд, розширивши кількість адрес, за якими я можу перебувати, продовжуючи обмежувати моє право пересування по країні", - сказала Ю.Тимошенко.

До того ж вона висловила переконання, що всі ці дії є абсурдом і не мають нічого спільного з правосуддям. За її словами, сьогодні їй вже вручили повістку на допит, який повинен відбутися післязавтра, вчора вона також була у слідчого.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко чергового разу викликали на допит у Генеральну прокуратуру. Раніше у ГПУ їй вже вручили постанову про залучення її до відповідальності як звинувачена, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Як відомо, Ю.Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні коштів, які були отримані її Кабміном за Кіотським протоколом.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини