Тимошенко радить не повторювати з нею трюки як з Кравченком та Кірпою

05.08.2011, 17:54

Народний депутат Сергій Власенко перед будівлею Лук'янівського СІЗО, куди, ймовірно, доставили заарештовану Юлію Тимошенко, зачитав її звертання, написане

Народний депутат Сергій Власенко перед будівлею Лук'янівського СІЗО, куди, ймовірно, доставили заарештовану Юлію Тимошенко, зачитав її звертання, написане в аналогічній ситуації, коли суд розглядав можливість її арешту 27 липня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко зазначив, що в минулий раз під загрозою арешту Тимошенко передала йому власноручно написану заяву.

Після цього Власенко зачитав: "Хочу зробити заяву в зв'язку з реалізацією плану Януковича з мого арешту. Зрозуміло, що це розправа з політичними опонентами, але я не про це. Я хочу заявити, що у мене немає жодної схильності до самогубства, що трюки, які вони зробили з Кірпою і Кравченком, повторювати не варто: я ніколи не кінчатиму своє життя самогубством. Все, що я роблю - це моя боротьба проти кримінального режиму за гідне місце України в світі. Слава Україні! Юлія Тимошенко".

Звернення написано на звичайному, вирваному із зошита, листі, на ньому стоїть дата 27.07 і підпис "Тимошенко".

Після цього Власенко, не відповідаючи на питання журналістів, - зокрема, про те, чи відомо йому, куди саме доставили Тимошенко, - швидко попрямував до свого автомобіля і поїхав, нічого не пояснюючи.

Зараз під будівлею Лук'янівського СІЗО знаходяться по декілька десятків правоохоронців, журналістів та прихильників Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв змінив запобіжний захід для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации