RU

Тимошенко і Путін визначаються з новою датою зустрічі

18.09.2009, 15:18

Дата засідання спільного українсько-російського урядового Комітету з економічної співпраці визначається. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відповідаючи на питання журналістів у Дніпродзержинську.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Засідання комітету відбудеться. Це абсолютно точно. Ми зараз визначаємо найбільш зручну для двох урядів дату".

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація про те, що візит в Україну Прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна, анонсований на жовтень, не відбудеться. В.Путін відмовився проводити дуже часті зустрічі з Прем'єр-міністром Ю.Тимошенко, щоб не створювати видимість її підтримки офіційною Москвою в період президентської виборчої кампанії, - сказано у ЗМІ.

Заяви про те, що В.Путін відвідає Україну в жовтні, пролунали 1 вересня під час спільної прес-конференції В.Путіна і Ю.Тимошенко за підсумками їхньої зустрічі у Гданьську (Польща). Прем'єри двох країн пообіцяли, що проведуть у Харкові засідання Комітету з економічної співпраці очолюваної ними російсько-української міждержавної комісії.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини