RU

Тимошенко проти об'єднання з "департаментами Партії регіонів"

18.02.2011, 10:00
Тимошенко проти об'єднання з
65e15a634ebab4364d4f808d3c50d950.jpg

Тимошенко проти об'єднання з "департаментами Партії регіонів"
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що об'єднання всієї опозиції розчарує українців. Про це Ю.Тимошенко сказала у прямому ефірі телеканалу TВІ.

"Сьогодні у них (Партії регіонів, - ред.) є агресивна опозиція, радикальна, яку вони вирощують, щоб людей лякати, і яка з ними. У них є конструктивна опозиція, яку вони показують тим, хто хоче бачити таку опозицію. Але все це є, по суті, департаменти Партії регіонів", - зазначила Ю.Тимошенко.

"І тому, якщо ми ставимо завдання будь-якою ціною об'єднатися з усією опозицією, ми граємо в їхні ігри. Ми робимо фальшиві посили, які потім закінчаться тим, що люди будуть розчаровані", - наголосила лідер ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, раніше лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко повідомив про те, що постійно веде консультації з лідерами інших опозиційних сил з приводу можливого об'єднання, зокрема з лідером партії "Фронт змін" Арсенієм Яценюком.

Водночас він заявив, що виключає можливість об'єднання своєї партії з партією "Батьківщина" (лідер - Юлія Тимошенко) у зв'язку з відмінністю світоглядних позицій. Крім того, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", "Європейська партія України" і Українська республіканська партія "Собор" ведуть перемовини про об'єднання своїх партій в одну.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини