RU

Тимошенко просить суд порушити справу проти слідчого

16.05.2011, 11:45
Тимошенко просить суд порушити справу проти слідчого - Фото
b39907c799c0bf3ad4456c78a318d9f9.jpg

Тимошенко просить суд порушити справу проти слідчого

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) просить Печерський районний суд Києва прийняти окреме рішення про порушення кримінальної справи щодо слідчого Генеральної прокуратури, який, за її словами, "почав кримінальне переслідування" на підставі "сфальсифікованих фактів". Про це вона заявила сьогодні на судовому засіданні.

Як повідомляє офіційний сайт політика, Ю.Тимошенко наголосила: "Я просила б, пані суддю, розглянути заяву про злочин пана Нечвоглода і винести окреме рішення про порушення кримінальної справи проти пана Нечвоглода, тому що таких фальсифікаторів треба карати".

"Ця кримінальна справа - жорсткі політичні репресії, які не тільки прибирають конкурента Януковича, а ще й, крім того, покривають злочини, скоєні "Росукренерго" вже після того, як прийшла нова влада", - переконана Ю.Тимошенко.

Суддя Печерського районного суду Києва Галина Супрун, головуюча на судовому засіданні, після дебатів сторін оголосила перерву до 14:00 для прийняття рішення за результатами розгляду скарги Ю.Тмошенко.

Нагадаємо, третю кримінальну справу проти Ю.Тимошенко порушили за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод із Росією у 2009 році. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.

На минулому тижні захисник Сергій Власенко звернувся до генпрокурору з вимогою притягнути до карної відповідальності слідчого, який порушив "справу Тімошенко". "Слідчий, порушуючи кримінальну справу проти Тімошенко, не засновувався на матеріалах карної справи - він діяв всупереч цим матеріалам, знаючи, що Тімошенко не здійснювала злочин", - відмітив народний депутат.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини