RU

Тимошенко просить Луценка зупинитися: Юро, подумай про рідних

17.05.2011, 15:00
Тимошенко просить Луценка зупинитися: Юро, подумай про рідних - Фото
49bd1c126ead329920060c40bbe54255.jpg

Тимошенко просить Луценка зупинитися: Юро, подумай про рідних
Партія "Батьківщина" та її лідер Юлія Тимошенко закликають екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка припинити голодовку.

Як повідомляє офіційний сайт політика, Ю.Тимошенко уточнила: "Я як ніхто інший розумію причини, що примусили Юрія Луценка вдатися до радикальних дій - оголосити голодовку на знак протесту проти тотального беззаконня і огульних політичних репресій".

"Однак надзвичайно важливо, щоб ти, Юра, розумів: низькість і аморальність влади не варті людського життя, особливо твого - нашого друга, колеги, політичного лідера всеукраїнського масштабу. Подумай і про своїх рідних", - попросила вона Ю.Луценка.

З аналогічним проханням до екс-міністра звернулася і партія "Реформи і порядок", заяву якої підписав лідер партії Сергій Соболєв. "Влада, яка незаконно позбавила вас свободи, через свою низькість і цинізм не здатна вас почути і не врахує вашу жертву. Тому ми, ваші друзі і соратники, звертаємося до вас з проханням припинити голодовку, не ризикувати собою на радість недругам, які тільки шукають нагоди вас позбутися. Живий і здоровий ви зможете зробити набагато більше для України і для перемоги справедливості", - сказано у заяві, розміщеній на сайті партії "Реформи і порядок".

"Пане чиновники, ви зайшли дуже далеко. Зупиніться, бо люди вам цього ніколи не пробачать!" - зазначили також у ПРП.

Нагадаємо, Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. Сьогодні його дружина Ірина Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Сьогодні Генеральна прокуратура України повідомила, що передала "справу Луценка" до Печерського суду Києва для розгляду по суті.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини