RU

Тимошенко просить Генпрокуратуру розібратися з Азаровим

14.03.2011, 16:29
Тимошенко просить Генпрокуратуру розібратися з Азаровим - Фото
8aa44eab37e806a5e701d8c87b50fd94.jpg

Тимошенко просить Генпрокуратуру розібратися з Азаровим

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (на фото) сьогодні передала заяву на ім'я Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою розслідувати факти фальсифікації показників соціально-економічного розвитку України в 2010 році. Про це вона заявила журналістам.

"Я передала цю заяву, але написала її прямо на Генерального прокурора, а не на слідчого, оскільки слідчі, на жаль, - заручники сьогоднішньої, в тому числі незаконної, нечесної поведінки самого Генерального прокурора", - відзначила Ю.Тимошенко, яку цитує її персональний сайт.

Екс-прем'єр переконана, що "чинна влада обов'язково понесе відповідальність за маніпуляцію показниками розвитку економіки і невиконання зобов'язань, визначених законом про індексацію заробітних плат, пенсій і інших соціальних виплат".

"Я, безумовно, розумію, що ця Генеральна прокуратура навіть пальцем не поворухне, щоб розібратися з цим злочином. Але я переконана, що вже новий Генеральний прокурор, вже при новій владі, тому що я упевнена, що вони не будуть довго знущатися над країною, розбереться в цьому кримінальному злочині і обов'язково відновить справедливість. Оскільки за 2010 рік люди недоотримали як пенсії, заробітні плати досить великі гроші", - наголосила Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини