RU

Тимошенко просить долучити "докази" причетності АП до її справи

29.07.2011, 11:32
Тимошенко просить долучити
da2e8c71ac22b31eb7572f9d1cac5c15.jpg

Тимошенко просить долучити "докази" причетності АП до її справи

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вимагає долучити до матеріалів справи інформацію, опубліковану вчора в одному з Інтернет-видань. Відповідне клопотання вона зареєструвала сьогодні в канцелярії Печерського суду. Про це Тимошенко заявила журналістам перед початком судового засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що інформація, викладена на одному з Інтернет-сайтів, доводить, що Адміністрація президента безпосередньо бере участь в ручному управлінні судовим процесом за її справою.

Зазначимо, що йдеться про вчорашню публікацію на сайті Української правди стосовно свідчень в суді екс-заступника генпрокурора Тетяни Корнякової.

Журналісти пишуть, що після того, як вони опублікували новину про те, що Корнякова в суді свідчила на користь Тимошенко, в редакцію видання поступив лист, в якому Корнякова обурилася такою інтерпретацією її слів і зажадала змінити заголовок новини.

Разом з тим, журналісти змогли встановити, що лист, направлений в кілька різних редакцій, був складений в Адміністрації президента.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини