Тимошенко пророкують судимість з "особливим знущанням"

29.12.2010, 11:16
Тимошенко пророкують судимість з
c81f20a879e6ba16aff12e1f13f37507.jpg

Влада обов'язково доведе карну справу стосовно Юлії Тимошенко до суду, психологічно та морально ламаючи опозиціонерів. Про це заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко

Тимошенко пророкують судимість з "особливим знущанням"
Влада обов'язково доведе карну справу щодо лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко до суду. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Зокрема, В.Фесенко, відповідаючи на питання щодо доцільності постійних допитів, на які викликають опозиціонерів, сказав: "Я б не шукав якогось раціонального пояснення. Загальна лінія зрозуміла, і про це вже немало говорилося. Зараз йде прив'язка Тимошенко до карних справ, які вже порушені проти її соратників. А на виході стосовно Тимошенко повинна бути судимість. Влада постарається організувати цю судимість".

"Звичайно, такими діями прокуратура відволікає Тимошенко від нормальної політичної діяльності", - додав політолог.

На його думку, крім того, напередодні новорічних свят відбувається "психологічний тиск, коли всі українці готуються до Нового року і свят". "Корнійчука заарештували в день, коли у нього народилася дитина. Проти Луценка була порушена справа в день його народження, а перед Новим роком його посадили. Опозиціонерів намагаються морально й психологічно зламати. Це такі слідчі дії з особливим знущанням", - вважає В.Фесенко.

"Звичайно, такі дії влади - це велика дурість. Особливо арешт Луценка, який сприймається виключно як політична фігура. Абсолютно логічно в суспільстві з'явилася думка про політичні репресії й тиск на опозицію", - зазначив політолог.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?