RU

Тимошенко пророкують судимість з "особливим знущанням"

29.12.2010, 11:16
Тимошенко пророкують судимість з
c81f20a879e6ba16aff12e1f13f37507.jpg

Тимошенко пророкують судимість з "особливим знущанням"
Влада обов'язково доведе карну справу щодо лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко до суду. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Зокрема, В.Фесенко, відповідаючи на питання щодо доцільності постійних допитів, на які викликають опозиціонерів, сказав: "Я б не шукав якогось раціонального пояснення. Загальна лінія зрозуміла, і про це вже немало говорилося. Зараз йде прив'язка Тимошенко до карних справ, які вже порушені проти її соратників. А на виході стосовно Тимошенко повинна бути судимість. Влада постарається організувати цю судимість".

"Звичайно, такими діями прокуратура відволікає Тимошенко від нормальної політичної діяльності", - додав політолог.

На його думку, крім того, напередодні новорічних свят відбувається "психологічний тиск, коли всі українці готуються до Нового року і свят". "Корнійчука заарештували в день, коли у нього народилася дитина. Проти Луценка була порушена справа в день його народження, а перед Новим роком його посадили. Опозиціонерів намагаються морально й психологічно зламати. Це такі слідчі дії з особливим знущанням", - вважає В.Фесенко.

"Звичайно, такі дії влади - це велика дурість. Особливо арешт Луценка, який сприймається виключно як політична фігура. Абсолютно логічно в суспільстві з'явилася думка про політичні репресії й тиск на опозицію", - зазначив політолог.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини