RU

Тимошенко пропонує перейти в режим бюджетної економії

20.10.2008, 13:29

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пропонує перейти в режим бюджетної економії. Про це вона заявила під час наради у ВР.

"Ми сьогодні зобов'язані переглянути Бюджет на 2008 рік і повністю поміняти і внести зміни до проекту Бюджету на 2009 рік, тому що світова криза Україну не обійде, буде певна стагнація виробництва, буде певне падіння рівня ВВП, і я думаю, що найбільший удар прийдеться на 2009 рік. І це означає, що нам треба перейти на економну бюджетну політику", - зокрема, наголосила глава українського уряду, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Тимошенко пропонує скрутити всі "непродуктивні витрати" бюджету і забезпечити бездефіцитні бюджети 2008 і 2009 роки. За її словами, сьогодні треба розглянути зміни до Бюджету-2008, обговорити концепцію змін проекту Бюджету-2009, а також розглянути урядовий проект закону, який вносить зміни до більше ніж 40 законів і забезпечує захист української економіки.

Нагадаємо, РНБО також буде рекомендувати переглянути проект Держбюджету на 2009 рік, який чинний уряд розробив і вніс до Верховної Ради. Про це на брифінгу у п'ятницю заявив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини