RU

Тимошенко про долучення до справи записів з Twitter: Нащадки обрегочуться

25.07.2011, 17:10

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що скоро влада буде шукати докази проти неї в переписці з Володимиром Путіним в Twitter. Так вона прокоментувала рішення судді Родіона Кірєєва долучити до матеріалів справи роздруківки з Інтернету, що містять записи Тимошенко на адресу Печерського суду Києва.

"Скоро будуть шукати докази по газовій справі в Twitter приблизно так: Я - Путіну в Twitter: по чому газ? Путін: по 450. Я: ок, заметано", - пожартувала політик на своїй сторінці в соцмережі.

За її словами, вона підтвердила, що всі записи на її сторінці в Twitter належать їй особисто. "Справа і так була смішною, а тепер нащадки просто обрегочуться", - додала вона.

Нагадаємо, раніше сьогодні після чергового зауваження судді на адресу екс-прем'єра про неповажне висловлювання прокурор Фролова зазначила, що такі висловлювання Тимошенко дозволяє собі не лише в залі суду, але й в мережі Twitter, а також в електронних ЗМІ. В зв'язку із цим вона попросила долучити до матеріалів справи роздруківки з електронних ЗМІ, що містять такі висловлювання.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини