RU

Тимошенко прийшла у прокуратуру зі своїм захисником

04.05.2011, 12:25

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України разом із народним депутатом Сергієм Власенком, якого вона збирається представити як свого захисника.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила: "Я уважно вислухала всі провокації Генеральної прокуратури про те, що ми як би перешкоджаємо веденню слідства, що я порушую якісь умови. Я хочу це чітко спростувати. Я навпаки намагаюся зробити все, щоб сприяти слідству, оскільки я твердо знаю, що всі обвинувачення на мою адресу фіктивні".

До того ж Ю.Тимошенко нагадала, що прокуратура щоразу звинувачує її у відсутності захисника. "Я зараз хочу представити країні свого захисника Сергія Власенка, народного депутата України. Генеральна прокуратура, порушуючи закон, намагається мене позбавити мого права вибрати собі захисника. Вони наполягають, щоб у мене був не захисник, а адвокат", - зазначила вона.

На думку Ю.Тимошенко, прокуратура робить це тому, що будь-який адвокат залежний від влади - його можуть позбавити ліцензії, на нього можуть натиснути, - а захисник, особливо якщо це народний депутат, "недоступний для влади". Тому вплив, який можна буде на нього чинити - мінімальний. "Саме тому я вибираю не адвоката, а, як передбачено, законом, захисника. Сьогодні ми прийшли разом з Сергієм Володимировичем для того, щоб довести, що ми не перешкоджаємо слідству, а максимально йому сприяємо", - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше у ГПУ заявили, що Ю.Тимошенко чергового разу зірвала проведення необхідних слідчих дій у кримінальній справі.

У квітні Генеральна прокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко третю кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини