RU

Тимошенко прийшла на допит з адвокатами

20.12.2010, 16:00
Тимошенко прийшла на допит з адвокатами - Фото
0bfc7d64ab1122f8e4f026d26af3b1a5.jpg

Тимошенко прийшла на допит з адвокатами
Юлія Тимошенко прийшла у Генеральну прокуратуру з адвокатами. Під будівлею ГПУ її приїзду на допит чекали близько сотні людей з національними прапорами України, а також партійними прапорами БЮТ і "Народного Руху України".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, періодично люди скандують "Банду геть!", а також різні гласла на підтримку Ю.Тимошенко. Рух по вулиці Борисоглебській не перекрито, між протестувальниками і проїжджою частиною стоять співробітники міліції. У кварталі від будівлі чергують два автобуси з "Беркутом".

"Я з адвокатами, я готова приймати всі їхні порожні папірці. Я буду абсолютно чітко і публічно захищатися, але справа не в мені. Я хочу, щоб ми на фоні всього, що відбувається в Україні, були єдині в тому, щоб захистити країну. Я думаю, сьогодні ні для кого не секрет, що це треба робити, і робити всім разом", - сказала Ю.Тимошенко перш ніж, як зайти у будівлю Генпрокуратури.

Відповідаючи на питання журналістів, чи можуть її заарештувати, вона зазначила: "Влади сьогодні у Януковича досить для того, щоб як завгодно розправитися зі своїм головним опонентом. Але це йому не допоможе. Йому буде ще гірше, якщо він піде на цей крок і зробить так, щоб ця несправедливість стала очевидною для всіх. Єдине, чого я прошу, враховуючи, що мені нічого боятися і мої дії на посаді Прем'єр-міністра були чесними і спрямованими на користь країни, тому єдине, чого я хочу, щоб усі розслідування були публічними, щоб всі слухання в судах були публічними. Я знаю ціну цим судам, і ви знаєте ціну цим судам, але хотілося б, щоб ви хоч би знали, що сьогодні в Україні можуть порушувати кримінальні справи і навіть доводити їх до суду за те, що виплачені гроші на пенсії. Хотіла б, щоб у всіх прем'єр-міністрів, які були до мене і будуть після, були тільки такі обвинувачення".

Нагадаємо, це вже п'яте відвідування Ю.Тимошенко Генпрокуратури. У прес-службі політика вважають, що черговий виклик до слідчих свідчить про продовження політичного тиску на опозицію. "Я думаю, що вони хочуть зробити всі процесуальні дії. Але якщо вже піднімають справу про виплату пенсій, думаю, ця влада хоче далеко піти", - сказала Ю.Тимошенко після попереднього допиту.

15 грудня Ю.Тимошенко вже була на допиті у Генпрокуратурі, де їй повідомили про порушення щодо неї кримінальної справи у зв'язку з нецільовим використанням коштів Кабміном Ю.Тимошенко, які були отримані за Кіотським протоколом. "Як з'ясувалося сьогодні, в Генеральній прокуратурі терор проти опозиції триває… Щойно у слідчого я з'ясувала, що проти мене особисто порушена кримінальна справа за те, що ніби у кризу на пенсії були спрямовані екологічні гроші", - заявила опозиціонер.

Пізніше стало відомо, що лідер ВО "Батьківщина" перебуває на підписці про невиїзд, і що її можуть заарештувати сьогодні, 20 грудня.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини