RU

Тимошенко привітала Меркель з перемогою на виборах

29.09.2009, 16:38

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала Федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель з нагоди перемоги Християнсько-демократичного союзу на виборах у Бундестаг.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, Ю.Тимошенко в своєму привітанні відзначила: "Висловлюю мої щирі вітанні з Вашою перемогою".

За словами Ю.Тимошенко, те, як під час світової фінансової кризи А.Меркель керувала країною, стало прикладом для всього світу. "Ви не тільки повернули економіку Німеччини на шлях зростання, але й зіграли провідну роль у прагненні створити новий глобальний режим регулювання фінансів. Я рада, що Ви й надалі будете вести Німеччину уперед", - наголосила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, партія А.Меркель перемогла на загальних парламентських виборах. Результати виборів дають А.Меркель можливість створити правоцентристську коаліцію з "Вільними демократами", так званою "партією бізнесу". За попередніми даними, партія А.Меркель, Християнсько-демократичний союз, отримала 33,5% голосів виборців, а "Вільні демократи" - 15%. Соціал-демократи набрали 22,5%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини