RU

Тимошенко принесла до Генпрокуратури компромат на Януковича

29.12.2010, 13:47

Лідер ВО "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, як і обіцяла, принесла до прокуратури заяву про зловживання Віктора Януковича та діючого уряду в ході підготовки об'єктів до проведення чемпіонату Євро-2012. Про це вона повідомила журналістам перед тим, як зайти до будівлі Генпрокуратури.

"Сьогодні я принесла заяву громадянки України про повідомлення Генеральній прокуратурі про здійснення злочину... Я прийшла з тим, що Євро-2012 сьогодні, як і всі будівельні проекти, які анонсуються по каналах телебачення, використовуються і Януковичем, і урядом для того, аби під шумок цих будівельних проектів від 20 до 30, а іноді й більше відсотків заробляти відкатів з державного бюджету", - сказала Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Ю.Тимошенко пообіцяла приносити заяви про зловживання нинішньої влади на кожен свій допит у Генпрокуратурі.

"Ви бачите, що сьогодні біля Генеральної прокуратури збираються люди, які обурені такими діями влади, і ми обурені діями влади відносно людей. Тому що те, що сьогодні відбувається, це не реформи. Де-факто кожна "реформа" так чи інакше - це відбирання останніх грошей у людей. Тому всі ці реформи - міф, це неправда, і щоб прикрити зараз суть цих "реформ", вони намагаються відволікати увагу людей на пусті й нікчемні карні справи. Для того, щоб не ходити до Генеральної прокуратури України даремно, я для себе прийняла рішення, що кожного разу, коли я з'являюся в Генеральній прокуратурі, щоб даремно не втрачати час, я буду заявляти про черговий злочин влади. У мене є таке право, згідно із законом", - підкреслила вона.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко викликали на черговий допит до Головного слідчого управління ГПУ.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини