RU

Тимошенко прибула до суду

19.02.2010, 12:00

Щойно до залу засідань Вищого адміністративного суду України прибула Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також до залу засідання прибули представники Центральної виборчої комісії Тетяна Лукаш і Михайло Охендовський. З боку БЮТ присутні Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко, Анатолій Семинога, Андрій Сенченко, Сергій Соболєв. До них приєдналися депутати від НУНС Борис Тарасюк і перший президент України Леонід Кравчук.

Зі сторони Партії регіонів - Олександр Лавринович, Вадим Колесніченко, Ельбрус Тедеєв і Віктор Тихонов.

Під будівлею ВАСУ перебувають близько 2000 прихильників Партії регіонів.

Ю.Тимошенко на короткому брифінгу заявила: "Сьогодні я прийшла захищати не вибори Президента, я прийшла захищати Україну. Я не хочу, щоб майбутнє моєї держави, майбутнє мого народу будувалося на фальсифікаціях і фальші, на обмані, як це сталося у другому турі президентських виборів 2005 року".

Нагадаємо, Ю.Тимошенко подала до Вищого адміністративного суду скаргу на результати виборів Президента України. Суддею-доповідачем у справі про позов до ЦВК автоматизована система розподілу справ призначила суддю Олександра Нечитайла. Сьогодні ВАСУ відкрив провадження з адміністративної справи за позовом Ю. Тимошенко до Центральної виборчої комісії.

З позовом Ю.Тимошенко в скороченому варіанті >>>
Фоторепортаж про те, як Ю.Тимошенко подавала позов до ВАСУ>>>


Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини