RU

Тимошенко приїхала у суд давати пояснення у своїй справі

12.05.2011, 17:05

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула у Печерський районний суд Києва для дачі пояснень за матеріалами, які стали основою для порушення щодо неї кримінальної справи стосовно газових угод 2009 року.

Як повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко, водночас суддя Печерського суду Галина Супрун вже завершила вивчення матеріалів.

Нагадаємо, напередодні на початку судового засідання суддя не дала представникам ЗМІ дозвіл перебувати у залі суду, а після перерви почала по сторінках зачитувати матеріали, які стали основою для порушення кримінальної справи.

"Суддя почала дослівно читати всю справу, а це на сьогоднішній день 1150 сторінок. За дві години вона прочитала тільки 80 сторінок… Вона, по суті, довела весь судовий процес до абсурду. Скільки вона буде вголос читати 1150 сторінок - невідомо", - сказала Ю.Тимошенко.

Третю кримінальну справу проти Ю.Тимошенко порушили за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод із Росією у 2009 році. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.


Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини