RU

Тимошенко приїхала до Луценка: хоче пересвідчитися, що він живий

11.05.2011, 17:50
Тимошенко приїхала до Луценка: хоче пересвідчитися, що він живий - Фото
aea5fea09f7e3576317da6b210c34925.jpg

Тимошенко приїхала до Луценка: хоче пересвідчитися, що він живий

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула у Київську міську лікарню швидкої допомоги, щоб пересвідчитися, що колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, який перебуває у цій лікарні, живий.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко приїхала у лікарню після засідання суду, де розглядалася справа про законність порушення проти неї справи. Вона сказала, що спробує поспілкуватися з керівництвом лікарні, а також заявила, що спробує пройти у відділення до Ю.Луценка, "щоб пересвідчитися, що він живий".

За її словами, з нею присутні народні депутати, у них є право бути у відділенні. Зараз Ю.Тимошенко безрезультатно стучить у закриті двері відділення гострих отруєнь.

"Суспільство повинно побачити, в якому стані перебуває Юрій Луценко. Тому зараз я з народними депутатами спробую вирішити це питання у головного лікаря. Нам не дають побачити, в якому він стані, що з ним роблять. Зараз за командою Генеральної прокуратури усі роз'їхалися і у відділенні нікого немає - ні лікаря, ні медперсоналу. Я не можу зрозуміти, чому треба закриватися і не дати побачити як себе відчуває опозиційний політик, який перебуває вже на 16 дні голодовки", - сказала Ю.Тимошенко.

Пізніше Ю.Тимошенко домовилася з головлікарем разом відвідати Ю.Луценка. "Враховуючи те, що ми зараз з головлікарем узгодили, що ми вдвох без депутатів підемо і подивимося, чи живий Юрій Віталійович, в якому стані він перебуває, я дуже прошу всіх почекати, і ми вийдемо і все розкажемо", - сказала вона.

Нагадаємо, за даними прес-служби прокуратури Києва, сьогодні вранці Ю.Луценко відчував себе задовільно: у нього немає тахікардії, артеріальний тиск 110/70, ацетон слабкопозитивний. У палаті Ю.Луценка на його прохання доставили телевізор і книги.

Вчора Ю.Луценку стало гірше, він був доставлений у Київську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги (ШМД) - цивільна медична установа на вул. Братиславській. Раніше повідомлялося, що Ю. Луценку призначили медичне обстеження у стаціонарі. Адвокати просили генерального прокурора Віктора Пшонку негайно звільнити Ю.Луценка з-під варти.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини