RU

Тимошенко пояснила, чому не пустила Берназюка на засідання Кабміну

10.09.2008, 16:56

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не бажає розкривати "урядові таємниці" перед невідомими людьми із Секретаріату Президента (СП). Про це вона заявила сьогодні, коментуючи сьогоднішню заяву представника СП Яна Берназюка.

"Ми не можемо пускати на засідання уряду людей, які абсолютно невідомі, які ніким не уповноважені, тому що, серед іншого на засіданні уряду, розглядаються і таємні, закриті питання згідно із законом. Тому ми готові завжди приймати офіційного представника Секретаріату Президента України", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр також відзначила, що завжди рада бачити на засіданні Кабміну офіційного представника СП у Кабінеті міністрів України Олександра Шлапака: "А що стосується людини, яка хотіла потрапити на засідання уряду, хочу повідомити, що визначено офіційного представника Секретаріату Президента в уряді. Це пан Шлапак. У нас є офіційне повідомлення, що він - представник Секретаріату Президента".

Нагадаємо, сьогодні представника Секретаріату Президента Я. Берназюка не пустили на засідання Кабміну. Я. Берназюк заявив: "Попереджень не було. Мені сказали - покиньте приміщення". За його словами, його не пускають за особистим дорученням Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, оскільки тепер Президент має звертатися із проханням про те, щоб представникам Секретаріату Президента дозволили бути присутніми на засіданні КМУ. Це передбачено змінами до Закону про КМУ, внесеними парламентом 2 вересня 2008 р. Однак документ ще не підписано главою держави.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини