RU

Тимошенко поверне українців із Грузії трьома літаками

12.08.2008, 10:56

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко розпорядилася виділити три додаткових літаки, які сьогодні доправлять українських громадян із Грузії на Батьківщину.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кабміну, за дорученням Ю. Тимошенко сьогодні вночі було розглянуто питання про виділення трьох додаткових літаків для вильоту українських громадян із Грузії.

Два літаки вилетять із Києва до Тбілісі, ще один – рейсом Донецьк-Батумі. "Тому уже сьогодні українські громадяни повернуться на Батьківщину", - запевнили у Кабінеті Міністрів.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко сьогодні терміново відправляється у Тбілісі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі МЗС України. "З кожною годиною збільшується загроза для життя мирного населення Грузії і зростають потоки біженців. У цих умовах президенти України, Польщі, Литви та Естонії ухвалили рішення 12 серпня невідкладно спільно вилетіти до Тбілісі", - відзначає МЗС. Мета місії лідерів чотирьох європейських країн - зустрітися із Президентом Грузії та його урядом і зупинити трагічний розвиток подій.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини