RU

Тимошенко поступилася Партії регіонів у кадровому питанні

01.07.2009, 12:09

Тимошенко поступилася Партії регіонів у кадровому питанні
Верховна Рада сьогодні розгляне кадрові пропозиції не тільки від коаліції, але й від опозиції. Про це журналістам на брифінгу повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. За її словами, заради цього уряд пішов на поступки.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко запевнила, що на сьогодні у парламентської коаліції є голоси, щоб провести всі кадрові призначення в уряді і інших центральних державних структурах.

"Я хотіла б, щоб у нас було знайдене взаєморозуміння, щоб у нас був знайдений баланс між всіма силами в парламенті. Це і більшість, і опозиція. Саме тому ми пішли на поступки, щоб коаліція поставила свої питання і також опозиція поставила ті питання, на яких вона наполягає. Це не означає, що за ці законопроекти ми будемо давати голоси, це означає, що у кожного є право поставити питання на порядок денний. Тому від опозиції також буде поставлено на порядок денний певні законопроекти, суть яких ми не розділяємо. Крім того, щоб зняти напруження і протистояння із кадровими призначеннями, сьогодні ми обговорювали на погоджувальній раді такий підхід, що всі кадрові пропозиції від опозиції, від коаліції буде поставлено на голосування".

При цьому Ю.Тимошенко уточнила, що Партія регіонів має низку пропозицій щодо звільнення деяких міністрів. "Вони мають право поставити це питання, але я впевнена, що під них не буде голосів", - вказала глава українського уряду.

Нагадаємо, сьогодні Партія регіонів вимагала звільнити голову МВС Юрія Луценка і Міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

У свою чергу, Ю.Тимошенко минулого тижня подала на розгляд парламенту прізвища кандидатів на посади кількох міністрів. Кандидатури зафіксовані у проекті постанови N4731 "Про призначення членів Кабінету Міністрів України". На ключові посади в Кабміні претендують Таріел Васадзе, Віктор Шемчук, Федір Ярошенко, Михайло Згуровський і Юрій Любоненко.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини