RU

Тимошенко попросить у суду свободи пересування

28.07.2011, 11:34

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко проситиме суд скасувати їй запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Про намір звернутися до суду з відповідним клопотанням Тимошенко повідомила в ході сьогоднішнього судового засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що вчорашнє клопотання про зміну запобіжного заходу на арешт було заявлене прокурором Олександром Микитенком незаконно. За її словами, провідні європейські політики вважають, що, незважаючи на кримінальне переслідування, політичний лідер має право продовжувати політичну діяльність, зустрічатися з виборцями і своїми колегами за кордоном.

Тимошенко нагадала, що представники Європарламенту закликали владу скасувати їй підписку про невиїзд.

"Найближчим часом я подам клопотання про скасування підписки про невиїзд", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, вчора Печерський суд розглядав питання про зміну запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту. Прокурор вимагав взяти Тимошенко під варту, мотивуючи це тим, що вона неодноразово порушувала порядок в судовому засіданні і перешкоджала встановленню істини в процесі. Суддя Родіон Кірєєв, обдумавши клопотання прокуратури, все ж не задовольнив його. З його слів, Тимошенко систематично порушувала порядок в судовому засіданні, з неповагою ставилася до суду, перешкоджала встановленню істини в справі, але на даний момент ще не вичерпані всі процесуальні можливості повернути її в правове поле.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини