RU

Тимошенко попросить парламент прийняти відставку Вінського

17.06.2009, 15:49

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко попросить Верховну Раду розглянути і задовольнити заяву Йосипа Вінського про відставку з посади Міністра транспорту і зв'язку України. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко сказала: "Я буду звертатися до Верховної Ради, щоб Верховна Рада брала до уваги заяву Міністра транспорту пана Вінського, і щоб задовольнили його вимогу".

При цьому Ю.Тимошенко пояснила, чому не стала зустрічатися з Й.Вінським. "Я працюю в рамках графіка, і тому зустрічатися з міністрами я можу тільки тоді, коли такі зустрічі стоять у графіку. І думаю, що ця зустріч нічого б не змінила. Тому що реально керівництво "Укрпошти" підтвердило, що хотіло використати гроші не за призначенням", - наголосила вона.

Нагадаємо, Й.Вінський подав заяву про свою відставку. "Моя заява викликана серйозними розбіжностями з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики відносин між членами Кабінету Міністрів України", - йдеться у заяві.

Водночас, Й.Вінський запевнив, що з політики не піде, - після відставки почнеться його активна політична діяльність. Він не уточнив, до якої політичної партії збирається приєднатися, і не повідомив, чи буде створювати власну політичну силу.

Раніше сьогодні народний депутат Геннадій Задирко, названий одним з організаторів рекламної акції Й.Вінського, заявив: помічники Ю.Тимошенко дезінформували її з приводу рекламної кампанії Міністра транспорту і зв'язку. "Напевно, помічники вкотре постаралися, дезінформували", - сказав він.

Детальніше про конфлікт читайте в статті "Справа про п'ятнадцять мільйонів">>>

Йосип Вінський: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини