RU

Тимошенко покинула суд незадоволеною - адвокату дали мало часу

04.07.2011, 13:28
Тимошенко покинула суд незадоволеною - адвокату дали мало часу - Фото
11d0069a13ebec157418426d7ff350da.jpg

Тимошенко покинула суд незадоволеною - адвокату дали мало часу
Юлія Тимошенко покинула будівлю Печерського суду після того, як засідання по її справі було перенесено на 6 липня. Цією відстрочкою вона незадоволена: на думку екс-прем'єра, її адвокату дали так мало часу на ознайомлення зі справою, щоб захист не міг в повній мірі виконувати свої функції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко наголосила: "По суті, у Титаренка є один день - завтрашній. Якщо суддя дає один день, це означає, що вони хочуть, щоб захист був неподготовлений. Я думаю, що для всіх юристів країни це приклад того, як сьогодні в країні функціонує правосуддя".

Вийшовши з двора суду, Тимошенко опинилася в коридорі з правоохоронців, який вишикувався між двома мітингами - її прихильників та противників. Присутні по один і другий бік спробували перекричати один одного. Одні скандували: "Юля, Юля!", інші - "Ганьба!", після чого і там, і там ввімкнули гучну музику. Тимошенко, подякувавши своїм прихильникам, пішла.

Нагадаємо, в засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 6 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи. Колишній захисник екс-прем'єра Сергій Власенко перебуває за кордоном і домовляється про аудит газових контрактів.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини