RU

Тимошенко планує змінити свій образ

08.12.2009, 16:09

Особистий перукар Прем'єр-міністра України Олена Сєдих почала працювати над новим образом Юлії Тимошенко. Перехід до нового образу буде дуже плавним, без коротких стрижок і темного волосся. Про це О.Сєдих розповіла газеті "Факти та коментарі".

Зокрема, відповідаючи на питання, чи не хочеться їй зробити щось радикальне на зразок "ірокези", або пофарбувати волосся у фіолетовий колір, О.Сєдих зазначила: "Такого просто не може бути. Юлія Тимошенко - відомий в усьому світі політик, і жодного радикалізму в зміні образу недопустимо. Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут. Не даремно ж саме Юліна коса за останні декілька років тріумфально "обійшла" всі подіуми світу, від Лондона до Сіднея: з подібною зачіскою вийшли багато знаменитостей, наприклад, модель Наомі Кемпбелл, співачка Кайлі Міноуг... Насправді ж - я про це говорю вперше - косу вигадала сама Юлія Володимирівна. Ми довго йшли до цієї зачіски".

За словами О.Сєдих, у Ю.Тимошенко вона буває не частіше за раз у місяць, щоб підправити зачіску. Все інше вона робить сама. "Іноді навіть може перестаратися. Буває, наприклад, я застаю її то з пензликом, то з ножицями. Кажу: "Юліє Володимирівно, ви скоро все сама будете робити, і я вам не знадоблюся". Вона - дуже самостійна людина".

Говорячи про характер глави уряду, її особистий перукар зізналася: "Я іноді дивуюся: вдень по телевізору бачу буквально тигрицю, справжню залізну леді, що погрожує комусь познімати скальпи за погану роботу, а ввечері того ж дня зустрічаю її - і переді мною маленька, втомлена, абсолютно беззахисна жінка... Але при цьому вона ніколи не буває слабкою, це точно. Гадаю, якби хоч один відсоток українських політиків були такими, як Юля, ми б жили вже в іншій країні".

Найчастіше зачіска Ю.Тимошенко створюється в її кабінеті. "Я називаю це "нічними чергуваннями". Тому що, як правило, працюю з нею не раніше години ночі. Вона буквально з ніг валиться на цій своїй роботі... Трапляється, що, поки я працюю, Юлія Володимирівна просто засипає в кріслі..." - розповідає О.Сєдих. За її словами, раніше Ю.Тимошенко сама приїжджала до неї у салон, але тепер їй заважає популярність. "Розумієте, у нас у салоні працюють і молоді дівчата-майстри. І коли до нас приїжджає сама Юля, вони буквально німіють. Їм надто цікаво, як вона виглядає, що і як каже, як з нею працюють. У результаті робота салону практично паралізується... Тому я і запропонувала: Юліє Володимирівно, давайте краще я до вас буду їздити..." - зазначила вона.

Нагадаємо, вперше коса на голові Ю.Тимошенко була помічена у 2001 році, а під час "помаранчевої революції" цей образ остаточно закріпився в очах виборця. Відтоді глава уряду розплітає волосся надто рідко.

Юлій Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини