RU

Тимошенко перед допитом жартувала і роздавала подарунки

30.12.2010, 13:29

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко перед допитом в Генпрокуратурі роздавала подарунки, згадувала фільми та відправляла всіх готувати олів’є.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко, прибувши до будівлі Генпрокуратури по вулиці Борисоглібській, поспілкуватися зі своїми прихильниками, які прийшли її підтримати, і роздала їм подарунки - ялинкові прикраси з символікою БЮТ.

Журналістам перед тим, як зайти до прокуратури, Ю.Тимошенко сказала, що в переддень Нового року не хотіла б говорити про кримінальну справу.

"Перше, що я пригадала, - це старий фільм про барона Мюнхгаузена. Пам'ятаєте, там була така фраза: "Спочатку планували святкування, потім арешти, а потім вирішили сумістити"? Я думаю, що у нас, у опозиції, саме так сьогодні проходять свята. Але я не хочу говорити сьогодні ні про які кримінальні справи. Хочу напередодні Нового року звернутися до всіх, хто мене бачить. Хочу привітати всіх з наступаючим Новим роком, з наступаючим Різдвом Христовим", - сказала Ю.Тимошенко і побажала увійти в новий рік з вірою і "знанням того, що наступний рік нам з вами принесе тільки добрі, щасливі хвилини".

Перед тим, як зайти до будівлі Генеральної прокуратури, Ю.Тимошенко додала: "Я не знаю, чим закінчиться сьогодні цей допит, але я твердо знаю, що наше з вами прагнення побудувати незалежну сильну державу саме в наступному році, коли нашій молодій державі виконується 20 років..., в цей ювілейний рік ми повинні покінчити з усім поганим, що нам не подобається, і нарешті побудувати наше загальне житло, нашу загальну країну так, як хочете ви, а не так, як хочуть чергові випадкові люди при владі".

Ю.Тимошенко попросила прихильників, що зібралися під будівлею ГПУ, не чекати закінчення допиту: "Всі додому - готувати олів’є!"

Нагадаємо, в середу, 29 грудня, Ю.Тимошенко провела на допиті в Генпрокуратурі шість годин.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини