RU

Тимошенко після допиту: Вони все сфальсифікували

31.12.2010, 13:22
Тимошенко після допиту: Вони все сфальсифікували - Фото
05e4ffa65b3c6a2c8cab1eefedcb5e6e.jpg

Тимошенко після допиту: Вони все сфальсифікували
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що досудове слідство по її справі було сфальсифіковано. Про це вона заявила сьогодні, вийшовши після допиту в Генеральній прокуратурі.

"Сьогодні мене почали знайомити з кримінальною справою відносно виплати пенсій, сьогодні мені пред'являли графіки ознайомлень, як швидко я повинна читати. Сьогодні мені пропонували висловити свою думку відносно того, як я можу і повинна знайомитися з справою, і зайвий раз у мене була можливість сказати про те, що все досудове слідство по суті було сфальсифіковано", - підкреслила Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами лідера БЮТ, також не було проведено необхідних експертиз, не було проведено всіх необхідних слідчих дій. "Були проігноровані всі можливості опитати свідків, не було зроблено те, що повинно було бути зроблено згідно із законом для того, щоб встановити істину в справі. Тому я твердо можу сказати, що справа фальсифікується, і на наступному етапі вони хочуть сфальсифікувати вирок суду", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні екс-прем'єр прийшла на черговий допит до Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України. Вчора вона пробула на допиті більше 11 годин. Їй висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство, і передали їй справу для ознайомлення.

Колишнього Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини