RU

Тимошенко підтримує позицію ЄС щодо Грузії

20.08.2008, 17:13

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повністю підтримує позицію Європейського Союзу щодо врегулюванню військового конфлікту в Грузії. Про це вона сьогодні сказала після засідання Кабінету Міністрів України.

"Я, як керівник уряду і від його імені, поділяю позицію ЄС і 6 пунктів щодо врегулювання військового конфлікту в Грузії", - наголосила Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона додала, що буде робити все можливе для того, щоб план врегулювання став реальністю. Крім того, вона наголосила, що уряд України з перших днів конфлікту займає чітку позицію, яку було правильно оцінено Прем'єр-міністром Грузії. "Він (від ред. - Прем'єр-міністр Грузії) сказав про те, що уряд України допомагає не словом, а ділом", - нагадала Ю. Тимошенко. Вона також додала, що Україна найкраще організувала надання гуманітарної допомоги.

Також Ю. Тимошенко зауважила, що як лідер політичної сили - БЮТ - вона стоїть на позиції територіальної цілісності Грузії та її суверенітету.

Нагадаємо, що сьогодні Кабмін України ухвалив рішення про надання 35 млн. грн. допомоги Грузії для відновлення зруйнованого житла мешканців.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини