RU

Тимошенко підозрює Хорошковського в організації погроз на свою адресу

22.09.2010, 15:25

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає, що до організації анонімних телефонних загроз на її адресу може бути причетний глава СБУ Валерій Хорошковський. Про це газеті "Коммерсант Украина" заявив заступник глави фракції БЮТ Сергій Соболєв.

За словами С.Соболєва, саме з цієї причини Ю.Тимошенко не бажає співпрацювати з СБУ.

"Надати інформацію просять ті, хто організовував загрози. СБУ і без її свідчень може звернутися, згідно з Законом "Про інформацію", до оператора, і він з точністю до двох метрів визначить, з якого телефону дзвонили, власника і номер апарату", - сказав він.

Нагадаємо, вчора СБУ повідомила, що Ю.Тимошенко відмовилася надавати інформацію про загрози на свою адресу. У зв'язку з цим Служба безпеки ще раз просила Ю.Тимошенко надати всі необхідні свідчення для встановлення факту загрози і розшуку аноніма.

Ввечері 16 вересня на персональному сайті Олександра Турчинова з'явилася інформація про те, що Ю.Тимошенко дзвонив невідомий чоловік із погрозами. За словами лідера "Батьківщини", той, хто дзвонив російською мовою попередив, що ніхто не дозволить безкарно принижувати Президента України Віктора Януковича за кордоном. До того ж він ніби погрозив їй, що вона "буде харкать кров'ю".

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини