RU

Тимошенко під Генпрокуратурою переповіла "найшокуючі новини"

13.01.2011, 15:51

Юлія Тимошенко прибула до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України для ознайомлення з матеріалами справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед тим, як увійти до будівлі ГПУ, Ю.Тимошенко заявила журналістам, що погані для України новини вже не пов'язані з Генпрокуратурою. "Сьогодні шокова новина, що міжнародний звіт "Freedom House" і міжнародна оцінка того, що відбувається в Україні, для України є трагічними. Міжнародне співтовариство виключило Україну в цих рейтингах з кола вільних країн, і це те, навколо чого суспільство повинно вести дискусію і давати оцінку", - сказала вона.

За словами Ю.Тимошенко, це - результат діяльності нового Президента і уряду.

Крім того, Ю.Тимошенко нагадала, що в рейтингу свободи слова Україна опустилася на 42 позиції, опинившись на одному з останніх місць, а за рівнем розвитку суспільства, який веде ООН, Україна "впала" на 7 позицій тільки за один рік.

Ще однією важливою подією Ю.Тимошенко назвала падіння України в рейтингу економічних свобод: "Все це говорить про те, що за рік країна деградувала так, що повернулася мінімум на 10 років тому і продовжує регресувати".

Ю.Тимошенко вважає, що, враховуючи ці факти, українське суспільство повинно нарешті об'єднатися і стати єдиною командою. "Сьогодні це стосується всіх. Треба не дати нас роз'єднати, а створити могутній рух опору. Це наш громадянський обов'язок і завдання. І я, будучи керівником найбільшої опозиційної партії, буду це зобов'язання свято виконувати", - сказала вона.

При цьому лідер "Батьківщини" додала, що її майже щоденні виклики в прокуратуру є свідченням слабкості і страху Президента. "Тому що сьогодні у нього немає підтримки народу, і це означає, що він боїться чесних виборів, політичної конкуренції. Він вже боїться дивитися людям в очі, а це означає, що діяти він буде не через чесну конкурентну боротьбу, не через чесні вибори, а через репресії, посадки у в'язниці, дискредитацію, приниження", - підсумувала вона.

Нагадаємо, згідно щорічної доповіді міжнародної неурядової організації "Freedom House", Україна опинилася в числі країн, в яких у 2010 році зафіксували скорочення свобод.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини