RU

Тимошенко отримала ще одну підписку про невиїзд

02.02.2011, 17:05
Тимошенко отримала ще одну підписку про невиїзд - Фото
01f6d3ac835fbf787fb297135c7176f8.jpg

Тимошенко отримала ще одну підписку про невиїзд

Лідер партії і "Батьківщина", екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявляє, що слідчі Генеральної прокуратури України в межах кримінальної справи про закупівлю машин для сільської медицини вибрали для неї запобіжний захід - ще одну підписку про невиїзд.

Як повідомляє офіційний сайт політика, Ю.Тимошенко наголосила: "Вони пред'явили мені другу за рахунком підписку про невиїзд. Навіщо взагалі видавати одній людині дві підписки про невиїзд? Це як двічі розстріляти".

"Двічі розстріляти неможливо, також і двічі заборонити виїжджати просто безглуздо", - сказала вона.

До того ж Ю.Тимошенко заявила, що сьогоднішній допит у Генеральній прокуратурі слідчі використали для виправдання своєї відмови для її виїзду за межі України. "Сьогоднішній виклик у прокуратуру був банальною профанацією і провокацією, яка повинна бути підставою для недопуску в Брюссель, тому що ніяких слідчих дій сьогодні не проводилося", - зазначила вона.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко планувала бути у Брюсселі на зустрічі з президентом Європарламенту Ежи Бузеком, однак поїздка не відбулася - слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відмовив колишньому Прем'єр-міністру в задоволенні її клопотання про можливості здійснити поїздку за кордон. Це рішення він мотивував тим, що на зазначений час (який збігається з поїздкою) призначені слідчі дії у кримінальній справі. "Крім того, є оперативні дані про те, що Тимошенко Ю.В. збирається скористатися поїздкою за кордон, щоб покинути Україну і відхилитися від слідства", - повідомили у ГПУ.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини