RU

Тимошенко очистить "Батьківщину" від бюрократів

29.06.2010, 16:05

Юлія Тимошенко обіцяє позбутися бюрократизму у Всеукраїнському об'єднанні "Батьківщина". Відповідне зобов'язання вона взяла на себе сьогодні під час звітно-виборчої конференції Харківської обласної організації ВО "Батьківщина".

Як повідомляє сайт Ю.Тимошенко, лідер БЮТ уточнила, що певним етапом очищення є і перехід деяких керівників регіональних організацій у коаліцію (судячи з усього, натяк на О.Фельдмана, - ред.). "Ми виключили деяких бюрократів з партії. Ці бюрократи сьогодні увійшли до коаліції, але я вважаю, що це дуже добре. Я думаю, дуже добре, що такі люди переходять у коаліцію, тому що для них це природно, а у нас вони довели партію до того, що мобільні групи перетворилися в якихось, пробачите, катів, які виїжджають у регіони і які насправді абсолютно не розуміють, що перевіряють", - пояснила Ю.Тимошенко.

Після створення коаліції "Стабільність і реформи" фракція БЮТ у Верховній Раді почала "сипатися" - частина народних депутатів, що увійшли у парламент за списками зараз опозиційного Блоку Юлії Тимошенко, перейшла у провладну більшість.

На початку червня Ю.Тимошенко пообіцяла ініціювати перереєстрацію народних депутатів і депутатів місцевих рад від БЮТ, щоб підтвердити їхні опозиційні настрої - або, в іншому випадку, виключити з фракцій. На її думку, це очистить команду БЮТ.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
ВО "Батьківщина": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини