RU

Тимошенко обіцяє закрити незаконні пилорами

06.08.2008, 15:43

Усі пилорами, які використовують незаконно вирубаний ліс, буде закрито. Посадових осіб, що допускають незаконну вирубку лісів, буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Про таке рішення уряду, прийняте сьогодні на засіданні, повідомила журналістам на брифінгу Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила, що саме незаконна вирубка лісів і призводить до повеней та підтоплень. "І ми сьогодні дали доручення на рівні постанови уряду провести масову перевірку роботи всіх незаконних пилорам. І всі пилорами, які не зареєстровано, які використовують незаконно отриману деревину, вони всі будуть закриті, буде накладено штрафні санкції, буде порушено кримінальні справи. Тому що якщо використовують незаконно отриману деревину – це незаконна вирубка лісів, і це потім призводить до паводків", - сказала Прем'єр. Також вона повідомила, що сьогодні Кабінет Міністрів доручив Державному комітету з лісового господарства з'ясувати, на території яких лісництв проводиться незаконна вирубка лісів, і які лісники завідують цими господарствами. "Ми встановимо всі незаконні вирубки лісів, і будуть притягнуті до кримінальної відповідальності посадові особи, які допустили незаконну вирубку лісів", - зазначила Ю. Тимошенко.

Крім цього, Прем'єр повідомила, що до 1 вересня Кабінет Міністрів розробить новий порядок вирубки лісів у Карпатах. За словами Ю. Тимошенко, вирубку буде жорстко обмежено. Там, де вона буде дозволена, її поставлять під жорсткий контроль.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини