RU

Тимошенко обіцяє "провести" ЧФ РФ у 2017 році

11.03.2011, 15:40
Тимошенко обіцяє
e05935f5be6abd9dd3251ae145326ed7.jpg

Тимошенко обіцяє "провести" ЧФ РФ у 2017 році
Колишній Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заперечує заяви глави уряду Миколи Азарова про те, що вона в свій час ніби дала згоду на продовження на 50 років перебування Чорноморського флоту Росії у Криму. За її словами, як тільки нинішня влада буде "відчужена в Україні конституційним шляхом", термін перебування ЧФ РФ у Криму скоротиться до 2017 року. Про це лідер БЮТ заявила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Так, за словами Ю.Тимошенко, вона "категорично спростовує" заяву М.Азарова про те, що вона давала згоду на продовження на 50 років перебування ЧФ РФ у Криму, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Ю.Тимошенко зазначила, що не відповідає дійсності і заява М.Азарова про те, що невигідний контракт з постачань газу Ю.Тимошенко, будучи Прем'єр-міністром, підписала ніби за списання боргів компанії "ЄЕСУ". Вона нагадала, що за укладеним нею контрактом ціна газу для українців становила $228 за тисячу кубометрів, а сьогодні наближається до позначки $300.

"Так скажіть будь ласка, чиї домовленості були більш об'єктивними і чиї домовленості були кращими для України? треба дивитися виключно за ціною, а не за інсинуаціями сьогоднішньої влади. Ну і на всякий випадок я хочу ще раз заявити, що після того, як ця влада буде повалена в Україні конституційним шляхом, буде повернена у Криму Україні, і Чорноморський флот перебуватиме (на території України, - ред.) рівно стільки, скільки це було передбачено Конституцією України, і не довше. І друге: ніяких боргів "ЄЕСУ" взагалі не існує, нічого було списувати", - сказала вона.

Ю.Тимошенко також зазначила, що розуміє В.Януковича, якому сьогодні треба на когось списувати свою некомпетентність. "Я думаю, вже ніхто не сприймає цих пояснень, що у всьому винна невістка. Я думаю, що їм вже треба вчитися, як дорослим хлопчикам, відповідати за себе", - додала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини