RU

Тимошенко обіцяє повернути все, що забрала влада

25.02.2011, 17:25
Тимошенко обіцяє повернути все, що забрала влада - Фото
bf07daa2b692ee05c32dc2ae23d3368b.jpg

Тимошенко обіцяє повернути все, що забрала влада
За рік президентства Віктор Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки. Але все, що було розкрадено, обов'язково буде повернено державі. Про це заявила лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Пройшов всього рік, а країну не впізнати. Вже ніхто не ставить питань, які обіцянки не виконав новий Президент. Всім зрозуміло - не виконав нічого. Спитайте у себе: чи зросла ваша заробітна плата і пенсія? Чи стали дешевше продукти, як вам обіцяли? Що ви можете купити сьогодні за ті гроші, які отримуєте? Чи не з'їдає весь сімейний бюджет плата за квартиру і комунальні послуги? Спитайте у себе, чи отримали ви п'ятирічні податкові канікули?", - наголосила Ю.Тимошенко.

За її словами, влада стверджує, що займається реформами. "Слова гарні. Але реформ насправді немає. Є тільки ефективна робота пропагандистської машини влади. І ще уряд мільярдерів, найбагатший уряд у світі. А мільярдерам не потрібні реформи", - зазначила лідер БЮТ.

"13 січня світова демократична спільнота виключила нас з кола вільних країн. Нам перекрили кисень свободи. У нас більше немає свободи слова, чесних виборів, правосуддя, парламентаризму, європейської перспективи і справедливості. Замість цього - Президент та його ненаситне, неукраїнське оточення", - сказала Ю.Тимошенко.

Лідер БЮТ закликала "діяти". "Ми будемо захищати вас і країну всіма доступними нам силами і методами. Ми будемо захищати нашу культуру, нашу мову, наші школи, нашу історію від цих людей, які поводяться як печерні дикуни. Ми не допустимо збільшення тривалості робочого тижня, підвищення пенсійного віку. Ми не допустимо афер з сільськогосподарською землею, не віддамо на розграбування державні монополії", - пообіцяла Ю.Тимошенко.

За її словами, опозиція веде облік всього, що нова влада "забирає у держави". "Обов'язково все повернемо у свій час. Нічого державного не пропаде і не зникне", - наголосила Ю.Тимошенко.

"Нехай сьогодні Янукович святкує річницю і переконує себе, що він - серйозно і надовго. Ми не згодні з ним і кажемо: мафія не правитиме Україною! Ми не дозволимо!", - заявила лідер БЮТ.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини