RU

Тимошенко обіцяє мирні, але жорсткі відносини з Росією

14.01.2010, 15:58

У разі перемоги на президентських виборах Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко побудує мирні, але водночас жорсткі і прагматичні відносини з Росією. Про це вона заявила сьогодні на зустрічі з регіональними, центральними та іноземними ЗМІ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко уточнила: "Я бачу своє завдання у побудові мирних і конструктивних, але дуже жорстких і прагматичних відносин з Росією та іншими державами, які фундаментально і надійно будуть примножувати національні інтереси України".

На думку глави уряду, у зовнішніх відносинах треба не імітувати штучну агресію і не нагнітати напруження, а робити все для того, щоб Україна стала сильною і надійною державою. "Побудову справжніх ефективних відносин між Україною і Росією та іншими державами я бачу не у критиканстві і не у марнослів'ї та агресії, а у тому, що: перше - чітко розуміти національні інтереси своєї держави, друге - знайти змогу побудувати так діалог, щоб національні інтереси України відстоювалися, але були у гармонії з інтересами інших країн", - сказала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко заявляла, що країни Центральної та Східної Європи, зокрема і Україна, приречені жити по сусідству з Росією, тому побудова взаємовигідних відносин між країнами - спільне завдання керівників держав і людей, які правлять у Кремлі. "Лідери Росії повинні усвідомлювати, що їхній країні, так само, як і Україні та іншим країнам Центральної та Східної Європи, потрібен сильний світ - у випадку Росії для того, щоб диверсифікувати свою економіку від її вузького, часто неефективного базування на природних ресурсах", - наголосила Прем'єр України.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини