RU

Тимошенко обіцяє додивитися "театр абсурду" до кінця

05.01.2011, 16:16
Тимошенко обіцяє додивитися
d87833e014f78290ddc5a0996d7442a8.jpg

Тимошенко обіцяє додивитися "театр абсурду" до кінця
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що в будь-якому випадку не буде ухилятися від слідчих дій в рамках порушеної проти неї кримынальної справи про нецільове використання коштів, отриманих Україною за продаж квот на викиди парникових газів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі БЮТ.

"Я категорично не пропущу жодної слідчої дії. Мені хочеться додивитися цей театр абсурду до завершення. Я не дам їм ніяких підстав для того, щоб заявляти, що я десь ухиляюся від будь-яких їх дій і наїздів. Я нікуди не поїду з країни", - сказала Ю.Тимошенко сьогодні журналістам.

Лідер "Батьківщини" переконана, що відповіддю на дії влади може бути тільки стійкість і упевненість у своїй правоті. "Чим більше буде сильних людей, таких як Луценко, Діденко, Макаренко, Кушнір, Шепітько, чим більше буде людей, які здатні не гнутися перед мафією, тим швидше Україна відновить свої сили, свою потужність, а влада, яка зараз себе так веде, буде, безумовно, відповідати", - підкреслила вона.

Нагадаємо, сьогодні в 15:00 Ю.Тимошенко знов викликають в Головне слідче управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини