RU

Тимошенко не знає, які питання Ющенко обговорює в США

29.09.2008, 13:48

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не знає, які питання Президент України Віктор Ющенко обговорює під час своїх поїздок у США. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу.

"Судячи з того, що Президент через день виїжджає в Сполучені Штати, можливо, там серйозні питання обговорюються. Дізнаємося, що це за питання. Я не знаю, які питання там обговорюються. Але водночас, ми займаємося тим, щоб відновити демократичну коаліцію", - зокрема, зазначила Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр також наголосила, що відновлення демократичної коаліції - це зараз основне завдання.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко перебуває із робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. Сьогодні ж він зустрінеться з Президентом США Джорджем Бушем. Під час переговорів планується обговорити актуальні проблеми двосторонніх відносин, зокрема, проекти співпраці в сфері енергетики, роззброєння, шляху і перспективи активізації двосторонньої торгівлі, україно-американські інвестиційні проекти. Передбачається також, що В. Ющенко і Дж. Буш обміняються думками про розвиток співпраці в сфері безпеки і боротьби з тероризмом. До порядку денного внесено також питання зміцнення глобальної безпеки, перспективи євроатлантичної інтеграції України, обговорення ситуації в Чорноморському регіоні в контексті російсько-грузинського конфлікту.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини