RU

Тимошенко не встигла прочитати свою справу за газовими контрактами

16.06.2011, 14:25

Термін ознайомлення Юлії Тимошенко з матеріалами порушеної проти неї кримінальної справи завершується сьогодні. Ознайомитися з усім обсягом матеріалів ні вона, ні її захист не встигли. Про це на брифінгу повідомив захисник, народний депутат Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко наголосив: "Сьогодні, відповідно до рішення Печерського районного суду міста Києва, останній день ознайомлення Юлії Тимошенко та її захисту з матеріалами кримінальної справи, яка порушена за так званими газовими угодами. На жаль, було абсолютно очевидно з самого початку, що у такі стислі терміни, а саме 10 днів… ознайомитися з всім обсягом матеріалів неможливо".

Власенко також зазначив, що він і Тимошенко чекають передачі матеріалів справи до суду.

Нагадаємо, лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко стверджував, що Тимошенко читала по чотири тисячі сторінок у день. У справі - 14 томів.

11 квітня Генпрокуратура порушила проти Тимошенко кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у Генпрокуратурі, справа порушена за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів.

За оцінками прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-прем'єр Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини