RU

Тимошенко не визнає своєї провини у справі ЄЕСУ

19.10.2011, 14:10

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не визнає себе винною у новій кримінальній справі, порушеній Службою безпеки України. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив її захисник у справі, бютівець Сергій Власенко.

"Вчора слідчий повторно вимушений був оголошувати постанову про притягнення Тимошенко в якості обвинуваченої, тому що раніше це було зроблено без присутності захисника", - наголосив Власенко.

Він повідомив, що вчора був проведений "стандартний перший допит". При цьому, зі слів захисника Тимошенко, "слідчий як завжди не зміг сформулювати суть обвинувачення". "Замість цього він почав переказувати те, що він понаписував у себе в документах. А коли почали йому ставити прості питання, то на них відповідей він не знайшов", - зазначив Власенко.

З його слів, Тимошенко указала, що не визнає себе винною. Вона заявила, що в матеріалах справи немає жодних доказів її провини. "Саме обвинувачення абсолютно абсурдне та алогічне", - повідомив Власенко.

Крім того, коментуючи заяву генерального прокурора Віктора Пшонки, який повідомив про вчорашній допит Тимошенко, Власенко поцікавився, звідки глава ГПУ знає, що робить слідчий Служби безпеки України. "Мене шалено цікавить, звідки Пшонка знає, що вчора був допит Тимошенко. Слідчий докладає особисто голові ГПУ про кожну слідчу дію? Виходить, що цей спектакль режисирує особисто Пшонка?" - спитав захисник Тимошенко.

"Нехай Пшонка тоді скаже відкрито: я, генеральний прокурор України, особисто керую слідством у справі, яку веде СБУ у відношенні Тимошенко. І це мої ідеї, мої креативні підходи", - зауважив Власенко.

Він нагадав, що коли Тимошенко зверталася до ГПУ з вимогою реагувати на порушення закону, Пшонка "не хотів давати навіть письмових відповідей". "А тут він цілі прес-конференції проводить", - обурився захисник екс-прем'єра.

"Пшонка, до того ж, не бачить різниці між адвокатом і захисником. Він заявив, що вчора проводився допит в присутності адвоката Тимошенко. Нехай Пшонка відкриє статтю 48 Кримінально-процесуального кодексу і пройде перший курс студента юридичного факультету, і побачить різницю між двома процесуальними фігурами. Я готовий йому лекцію прочитати на цю тему", - порадив Власенко.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Службою безпеки України проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Сьогодні генеральний прокурор заявив, що у вівторок Тимошенко допитали у новій кримінальній справі в присутності адвоката.

Сергій Власенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини