RU

Тимошенко не визнає провини і не хоче відшкодовувати збитків

22.07.2011, 18:02
Тимошенко не визнає провини і не хоче відшкодовувати збитків - Фото
ce922f73a6bb300be539644a36384c2e.jpg

Тимошенко не визнає провини і не хоче відшкодовувати збитків

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко (на фото) не визнає себе винною, не розуміє суті висунутого проти неї обвинувачення і не хоче відшкодовувати збитки. Про це вона заявила сьогодні, відповідаючи на відповідні питання судді Родіона Кірєєва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко назвала свою справу сфальсифікованою на замовлення президента Януковича і наголосила, що виконавці замовлення будуть відповідати перед законом. "У моїх діях ніякого складу злочину немає", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що їй незрозуміла суть обвинувачення, в якому не співпадають цифри, дати, заходи, а також частини тексту. Вона також попросила суд роз'яснити, на базі якого нормативного документа для газових переговорів повинні були бути видані директиви Кабінету міністрів. За її словами, жодного документа, який передбачав би видання таких директив, немає.

При цьому Тимошенко попросила суддю роз'яснити їй, де в цій справі її злий намір.

Крім того, Тимошенко просить продемонструвати їй документи, в яких було б вказано, що ціна газу для України становила 450 доларів за тисячу кубометрів.

Тимошенко також хоче зрозуміти, яким чином НАК Нафтогаз України подає позов і вимагає відшкодування збитків, які не могли бути нанесені йому по транзиту газу навіть теоретично. За її словами, транспортуванням російського газу займається Укртрансгаз, і якщо їй хотіли пред'явити якісь збитки, то треба було це робити від імені суб'єкта, який хоча б гіпотетично може їх понести.

Нагадаємо, сьогодні прокуратура закінчила повторне читання обвинувальної промови у справі Тимошенко. Обвинувачення зачитували чотири години.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини