RU

Тимошенко не виключає, що отримає судимість

15.07.2011, 10:19
Тимошенко не виключає, що отримає судимість - Фото
a033dc38bb4182068c0abc65a3529f4d.jpg

Тимошенко не виключає, що отримає судимість
Юлія Тимошенко вважає, що головна мета її судового процесу - ліквідувати політика, який "має реальний шанс конституційним способом відсторонити від влади" президента Віктора Януковича. Про це вона заявила в інтерв'ю журналу Кореспондент.

"Влада не вірить в себе. Янукович не вірить в своє президентське майбутнє. Якби не було цих багатьох "не вірю", президент ніколи не опустився б до такої принизливої розправи зі своїм головним політичним конкурентом. Ця людина волею різних обставин здобула надмірну, гіпертрофовану владу, до якої він ні морально, ні інтелектуально, ні психологічно не готовий. Це у нього симптоми невиліковної хвороби, він невиліковно хворий страхом перед чесною політичною конкуренцією", - сказала вона.

"Я розглядаю цей суд і все, що відбувається сьогодні в країні, як початок політичного кінця Януковича. Так, він ще деякий час буде працювати президентом, проводити наради і міжнародні зустрічі, давати інтерв'ю і звертатися до народу, але він вже ніколи не буде президентом, якого поважають в світі і якого люблять в своїй власній країні", - пояснила Тимошенко.

Коментуючи думку про те, що можлива судимість витіснить Тимошенко з політики, екс-прем'єр заявила: "Політична страта - ось головна мета влади в моєму випадку. Вони думають, що якщо не пустять мене на парламентські вибори і я раптом не стану депутатом, я перестану бути лідером цього руху, який вважає, що нинішній пострадянський, недемократичний режим повинен бути усунений. Так немає ніякої різниці. Історія знає, коли судимість мали гідні люди. Візьміть нашого В’ячеслава Чорновіла або російських дисидентів, того ж Андрія Сахарова, які мали страшні обвинуальні вироки, але це в їх житті нічого не міняло".

"Якщо мені дадуть умовний термін, в парламент піде вся (моя) команда. Я же сьогодні також не депутат, але від цього я не працюю менш активно або неефективно. Тому всі їх потуги не мають сенсу. Розумієте, у мене ж судимість буде, якщо вони підуть на цей крок, не за крадіжку шапок в туалетах, у мене відверта політична справа, і про це знає і публічно заявляє весь демократичний світ", - додала Тимошенко.

"Вони мають безмежну владу. Ось зараз відкриються двері, зайдуть малинові берети і перемістять мене з цього кабінету до Лук'янівського СІЗО. У них для цього є можливість. Я не знаю, що мені загрожує завтра. Можливо, в'язниця. Я просто говорю про те, що, де б я не знаходилася, я буду їх кінцем, кінцем їх історії", - підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд продовжить розглядати справу Тимошенко по газових контактах 2009 року.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини