RU

Тимошенко не веде перемовин із Партією регіонів

24.09.2008, 15:44

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує чутки про перемовини БЮТ із Партією регіонів щодо створення коаліції у Верховній Раді. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Я хочу наголосити, що вчора жодних перемовин ввечері не було із Партією регіонів, і я не знаю, звідки беруться ці інформаційні хвилі. Думаю, з Секретаріату Президента виходять", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому Прем'єр-міністр звернула увага на те, що Володимир Литвин готовий до створення посиленої демократичної коаліції у складі трьох фракцій - БЮТ, НУНС, Блок Литвина. "Я хочу ще раз погодитися з ним у тому, що таку коаліцію необхідно створювати, і допускати дострокові вибори категорично неможливо, щоб не продовжувати хаос у країні не руйнувати країну заради президентських амбіцій окремих політиків. Саме тому я підтверджую, що Володимир Литвин дав згоду і, крім того, він навіть сьогодні підписав документ на моє ім'я, в якому він погоджується із тими положеннями, на яких працювала демократична коаліція", - відзначила Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю. Тимошенко закликала БЮТ, НУНС і Блок Литвина створити коаліцію. "Я хочу ще раз публічно сказати, що ми з Литвиним абсолютно чітко перед засобами масової інформації сказали, що ми пропонуємо "Нашій Україні" повернутися назад і створити коаліцію трьох - Блок Литвина, БЮТ і НУНС. Для цього не треба переговорів. Просто пишіть заяву і повертайтеся", - сказала вона.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини