RU

Тимошенко назвали найвпливовішою жінкою України

18.11.2010, 14:00
Тимошенко назвали найвпливовішою жінкою України - Фото
7d5bebac8e06e1afe41684a07fd2a2a9.jpg

Тимошенко назвали найвпливовішою жінкою України
Журнал "Фокус" склав рейтинг "100 найвпливовіших жінок України". Першу позицію у ньому зайняла опозиціонер, лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в "Українському медіа холдингу".

Повідомляється, що оцінювали претенденток найвпливовіші чоловіки у різних сферах діяльності за п'ятьма критеріями: близькість до прийняття державних рішень; масштаби підконтрольного бізнесу; вплив на громадську думку; особиста популярність; родинні зв'язки.

"До останнього моменту головною інтригою нинішнього рейтингу залишалося ім'я найвпливовішої жінки країни. Програш президентської кампанії, здавалося, не залишив шансів беззмінному лідеру рейтингу Ю.Тимошенко, яка чотири роки поспіль була у цьому списку номером один", - сказано у повідомленні. Але, незважаючи на те, що вплив Ю.Тимошенко значно поменшав за останній рік, їй все ж вдалося зберегти лідерську позицію.

"Високий особистий політичний рейтинг, друге місце партії на місцевих виборах і відсутність сильних опоненток забезпечили Ю.Тимошенко лідерство у рейтингу п'ятий рік поспіль. Але на відміну від попередніх років, цього разу Тимошенко рідше отримувала беззастережне перше місце в оцінках експертів, проте за сумою балів Леді Ю випередила інших претенденток на лідерство - представниць правлячої партії", - сказано у повідомленні.

Другим номером у списку названа заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман. Третє місце посіла перший замглави Адміністрації Президента Ірина Акімова. За рік позиція І.Акімової у рейтингу журналу поліпшилася на 30 пунктів. Такий різкий зліт пояснюється тим, що після президентських виборів народний депутат увійшла у керівництво країни, йдеться у повідомленні.

До п'ятірки найвпливовіших також увійшли Олена Пінчук і Олена Лукаш, зайнявши четверте і п'яте місця, відповідно.

Дружина Президента України Людмила Янукович посіла лише 12 місце. Видання зазначає, що пересвідчитися у тому, наскільки добре або погано Л.Янукович справляється з функціями першої леді, практично неможливо, тому що на публіці вона з'являється надто рідко і велику частину свого часу віддає сім'ї, зокрема трьом онукам.

Загалом список найвпливовіших жінок за рік помітно оновився. У сотні 27 нових осіб. Такі перестановки - результат зміни політичних координат в країні, вважають у "Фокусі".

Справжнім проривом для рейтингу, за даними журналу, стала Тетяна Бахтєва, яка за рік перемістилася з 60-го місця на 7-ме. Зростання її впливовості, за даними журналу, пояснюється передусім хорошими відносинами із Президентом В.Януковичем. Крім того, її називають однією з найбільш вірогідних кандидатів на пост Міністра охорони здоров'я.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини